Zamówiony przez Państwa towar zostanie wysłany po dokonaniu płatności, oraz skompletowaniu zamówienia.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM

Państwa zamówienie zostanie przekazane do działu realizacji zamówień, po wcześniejszym zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
mBank: 18 1140 2004 0000 3502 7775 1049
W tytule przelewu bardzo prosimy o wpisanie numeru zamówienia.

Brak numeru bądź podanie innego numeru zamówienia w tytule przelewu, może znacznie opóźnić bądź uniemożliwić realizację Państwa zamówienia.

          NIE WYSYŁAMY PACZEK ZA POBRANIEM !!! 

PROSIMY O NIE WYBIERANIE TEJ OPCJI PRZY WYSYŁCE.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE JEST TYLKO MOŻLIWA W SKLEPIE STACJONARNYM.  


 

Informacje ogólne

  • Do każdego zakupu dołączany jest paragon lub na życzenie Klienta faktura VAT. W przypadku, gdy Klient wnosi o wystawienie faktury VAT jest zobowiązany podać swoją firmę wraz z adresem jej siedziby oraz danymi dotyczącymi nr NIP. W chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się umową na odległość, Klient zgadza się na wystawienie przez WKZ SelfieMirror inaczej Confetti & Balloons Party Decor ( firma działa pod dwoma nazwami) faktury VAT bez jego podpisu.

  •  W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty, procedura realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie wpływu wymaganej kwoty na konto WKZ SelfieMirror inaczej Confetti & Balloons Party Decor ( firma działa pod dwoma nazwami)

  • W przypadku braku płatności przez Klienta za zamówienie w terminie 7 dni od daty jego złożenia, zamówienie zostanie anulowane.