Witamy serdecznie na naszej stronie.

Głównym celem działalności naszej firmy Confetti & Balloons Party Decor jest realizacja potrzeb oraz marzeń naszych klientów dotyczących dekoracji i niespodzianek z balonów.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Dekoracjami podkreślamy cudowną atmosferę. Balony- lekkie, kolorowe i przyciągające spojrzenia, mogą zaczarować świat i wywołać uśmiech na twarzy każdego. Lubią je dzieci i dorośli, bo dzięki nim miejsca i sytuacje stają się radosne i niezwykłe. Wierzymy, że świętować można wszystko, a nawet trzeba i to jak najczęściej, a najlepiej robić to przy wyjątkowej oprawie

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych pomysłów na dekorację ślubu, wesela, balu czy urodzin. Girlandy, maski, czapeczki, trąbki, świeczki i serwetki to akcesoria, które zapewnią świetną oprawę każdej imprezy. U nas znajdą Państwo moc atrakcji na Nowy Rok, karnawał czy Halloween. Wybór prezentów na Walentynki, Baby Shower czy wieczór panieński jest ogromny.

W naszej pracy stawiamy na jakość i rzetelność. Każdy Klient może liczyć u nas na zainteresowanie i fachową poradę .

Z przyjemnością udekorujemy pomieszczenie, w którym będzie odbywać się uroczystość czy impreza oraz obiekty w przestrzeni otwartej jak dziedzińce, podwórka, ogródki, balkony, bramy, boiska etc.

Chętnie przyjedziemy na miejsce uroczystości czy imprezy, by po rekonesansie zaproponować rodzaj dekoracji, ustalić wszelkie szczegóły, by wszystko wyglądało tak jak to sobie wyobrażasz

Dekorujemy zarówno balonami napompowanymi powietrzem jak i napełnionymi helem ze specjalnym preparatem przedłużającym ich żywotność.

Rodzaj balonów wykorzystanych do stworzenia dekoracji oraz ich kolorystyka zależą od Ciebie (chętnie doradzimy;)

Zajmuję się tworzeniem dekoracji z balonów na różne imprezy i okazje. Dekorację sal urodzinowych, imprez urodzinowych dla dzieci. Tworzymy girlandy balonowe na zamówienie wg ustalonego wzoru

Nasza oferta obejmuje:

  • Dekoracje balonowe dla dzieci

  • balony helowe

  • dekoracje ślubne oraz weselne

  • bukiety z balonów dekoracje we wnętrzach i w plenerze

  • girlandy balonowe

  • warsztaty, pokazy na urodziny

  • dekoracje i wystrój Sal

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego na Ochocie ul. Białobrzeska 37 ( wejście od ulicy Lelechowskiej). W sklepie stacjonarnym napełniamy balony helem oraz doradzamy w wyborze dekoracji na przyjęcie :)

Baw się z przyjemnością!