Pompowanie balonów helem Warszawa

Oferujemy: balony z helem, dekoracje balonowe oraz napełnianie i pompowanie balonów helem na miejscu w sklepie Naszym

Znajdujący się w Warszawie

ul. Białobrzeska 37

(wejście od ulicy Lelechowskiej)

Nasza firma posiada w swojej ofercie najróżniejsze balony, które możemy dobrać w zależności od okazji i napompować helem. Znajdziecie Państwo w niej balony foliowe, a także lateksowe – powszechnie znane jako gumowe.
Są to produkty najwyższej jakości, o różnych wielkościach, barwach i kształtach, od najlepszych światowych producentów – to właśnie one sprawiają, że jesteśmy jednym z głównych liderów branży Party!
 
Balony pompowane helem unoszą się w powietrzu, sprawiając tym radość naszych najmłodszych Klientów oraz spełniając potrzeby dorosłych Klientów pod względem prezentów czy dekoracji.

Rozróżniamy 2 główne rodzaje balonów:

  1. Balony Lateksowe 8- 12 godzin z Hi-Float płynem uszczelniającym nawet 1-4 tygodni według producenta w idealnych warunkach i w zależności od wielkości balona. Z naszych doświadczeń jest bezpieczniej przyjąć 3-6 dni.


  1. Balony Foliowe od 1-6 tygodni


Temperatura otoczenia i warunki przechowywania.

Balon przechowywany w stałej temperaturze, z dala od źródła ciepła czy promieni słonecznych będzie się unosił w powietrzu dłużej niż identyczny balon narażony na duże zmiany temperatur albo przechowywany w są. Tyczy się to zarówno balonu nienapompowanego, jak i napompowanego! Warto więc pamiętać, aby pompować i przechowywać balon w podobnej temperaturze. Nie bez znaczenia jest też czy balon swobodnie się unosi jako dekoracja czy jest w ciągłym ruchu jako zabawka dla dziecka. Zabawki mają to do siebie, że szybciej się zużywają i niszczą niż dekoracje